Využíváme soubory cookie vlastní i třetích stran ke zvyšování vašeho pohodlí a zlepšování našich služeb, a to analyzováním procházení našich stránek. Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Vyberte si nové auto

Značka
Model
Karosérie
Palivo
Rok
Cena

Reference

Jméno
E-mail
Hodnocení
Vaše hodnocení

Odesláním formuláře automaticky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové účely společnosti Autocar Tichý v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytnut na dobu neurčitou. Souhlas lze odvolat písemně na adrese autotichy@seznam.cz.

Hodnocení našich zákazníků

★★★★★
Já sám procházím reference a poměrně hodně prověřuji před jakoukoliv větší investicí. Takže bych rád přidal vlastní zkušenost. Přístup všech víc než vstřícný, vše sedělo přesně tak, jak bylo inzerováno, doloženo, řečeno. Závadu, která se později vyskytla, vyřešily bez odkladů k plné spokojenosti. Takže mohu ....no přesněji musím upřímně doporučit a také ještě jednou poděkovat.
- Jiří Soušek
★★★★★
Přeji pěkný den. Nádherná auta, skvělá komunikace. Jsem velmi rád, že jsem koupil auto právě tady. Autocar Tichý, všem doporučuji a děkuji.
- Miroslav Bezrouk
★★★★★
Pro mě jednoznačná volba byť si jeli známí pro svéhoho nového člena rodiny z Českých Budějovic na doporučení.Vozidlo připraveno dle dohody.Majitel p.Tichý velmi vstřícný a ochotný, personál taktéž.Po dvou hodinách včetně zkušební jizdy mile překvapeni odjížděli zpět do Českých Budějovic.Velmi si vážím takových lidí a služeb pro zákazníky.Plná spokojenost a určitě příště i pro mé známé a kamarády ,zase a jenom v Autocaru Tichý.Všem kteří hledají vysokou kvalitu,slušnost, zájem o klienta doporučuji Autocar Tichý ve Zlíně Napajedlích . Velké poděkování Jindřich S.
- Jindřich Slabý
★★★★★
Výborná komunikace,skvělí přístup,příjemní prodejci a hlavně výborné auta.vřele doporučuji.
- Radek Machan
★★★★★
Skvělá komunikace, prodejce poradil, výborný stav vozidla, vše dle dohody, děkuji a doporučuji Kamil .
- Kamil Obdžálek
★★★★★
Skvělá komunikace, prodejce poradil, výborný stav vozidla, vše dle dohody, děkuji a doporučuji Kamil .
- Kamil Obdžálek
★★★★★
Celkově jsem hledal nějaký hybridní vůz. Nakonec jsem vybral u této(kousek od Zlína) firmy Toyotu Auris r.v. 2014 dovezený z Belgie. Nyní s ním mám najeto cca 2000km, jedinou vadu bylo v maunálním otevírání klíče. Byl jsem až nadmíru spokojen s vyřešením. Po telefonickým kontaktu jsem jen poslal fakturu a bylo vyřešeno. Pokud se někdo rozmýšlí, tak tento autobazar je rozhodně kvalitní. Už jen to, že jsme jeli 6 h vlakem a nevěděli jsme jestli auto vezmeme. Poté jsem zavolal že jsme na vlakovim nádraží a že se vydáváme na cestu, tak aby nás očekávali. Nečekal jsem reakci, tak tam počkejte, zařídím vám odvoz aby jste nemuseli pěšky. Celkově dobrý dojem, ať z jednání po telefonu, tak osobně. Rozhodně DOPORUČUJI
- Jiří Š.
★★★★★
Požádali jsme p. Tichého o finanční podporu na koupi mechanického invalidního vozíku pro syna. Dostalo se nám z jeho strany obdivuhodné vstřícnosti, ochoty a pomoci. Vozík nám uhradil v plné výši. Tímto bychom chtěli p. Tichému moc poděkovat a zároveň přejeme jemu i jeho zaměstnancům mnoho zdraví a co nejvíc spokojených zákazníků. Manovi
- Manovi
★★★★★
i JÁ JSEM ŘEŠIL NÁKUP OJETÉHO VOZU,PROTOŽE MŮJ STARÝ MI DOSLOUŽIL. NÁHODOU JSEM SE DOSTAL DO AUTOCAR TICHÝ A VYHLÉDL JSEM SI TAM VŮZ,ALE BRAL JSEM TO JAKO POSLEDNÍ MOŽNOST,CHTĚL JSEM SE PODÍVAT DO JINÉHO SLAVNÉHO AAUTOBAZARU,ALE PO ŠPATNÝCH SKUŠENOSTECH Z DOSLECHU JSEM SE VRÁTIL DO AUTOCAR TICHÝ. CHTĚL JSEM KOUPIT VYHLÉDNUTOU ŠKODU OCTAVII ,ALE ŠPATNĚ JSEM SI PŘEČEETL ÚDAJE A NEBYL TO DVOULITR NAFTA ,ALE BENZÍN..TAK JSEM BYL CELKEM ZKLAMANÝ.ALE KONZULTOVAL JSEM TO ,SHODOU OKOLNOSTÍ PŘÍMO S PANEM TICHÝM.TEN ČLOVĚK BYL NEUVĚŘITELNĚ VSTŘÍCNÝ A PRO MĚ AŽ MOC PODEZŘELE. POZDĚJI JSEM ZJISTIL, ŽE NEJENOM ON ,ALE I CELÝ KOLEKTIV JSOU VE SKUTEČNOSTI OPRAVDU VSTŘÍCNÍ A VELMI OCHOTNÍ. NABÝDL MI JINOU ALTERNATIVU,TOZOTU AVENSIS. AUTO JSEMSI PROHLÉDL,VŠECHNY MÉ DOTAZY MI ZODPOVĚDĚLI A IHNED MI NABÝDLI ZKUŠEBNÍ JÍZDU. PROSTĚ AUTO JSEM ZAKOUPIL. DO DRUHÉHO DNE MI AUTO NACHYSTALI A TAKY MI BEZPLATNĚ VYMĚNILI OLEJ A FILTR. DRUHÝ DEN JSEM SI PŘIJEL PRO AUTO ,BYLO UMYTÉ A NACHYSTANÉ.ALE VYJEL JSEM OD NICH ,NATNKOVAL A PO SEDMI KILOMETRECH MI AUTO PŘESTALO JET.MOTOR ÚPLNĚ ZTRATIL TAH TAK JSEM TO OTOČIL A PŘIJEL ZPĚT.PAN TICHÝ I SE SVÝMI KOLEGY TO ZAČALI IHNED ŘEŠIT. A PROTOŽE TO BYLO UŽ ODPOLEDNE A ZJIŠTĚNÍ ZÁVADY A OPRAVA ZABERE NĚJAKÝ ČAS, TAK MI DALI K DISPOZICI BEZPLATNĚ NÁHRADNÍ VŮZ. ZA TŘI DNY BYLO AUTO OPRAVENO. BYL TAM PŘIDŘENÝ NEJAKÝ VENTIL,TAK JEJ VYMĚNILI ZA NOVÝ.A TO BEZPLATNĚ.PO PÁR DNECH JSEM VOLAL PANU TICHÉ ,ŽE BY JSEM PRO JISTOTU CHTĚL UDĚLAT VÝMĚNU ROZVODŮ,JESTLI NEVÍ NA KOLIK TO ASI VYJDE.ŘEKL MI ,ŽE POKUD CHCI TAK MI JE VYMĚNÍ ,A ZA ROZUMNOU CENU, DOKONCE MI ŘEKLI ŽE POKUD CHCI TAK MI ZAŘÍDÍ I PŘEPIS A NAHLÁSENÍ NA ZNAČKY. DRUHÝ DEN JSEM JIM AUTO PŘIVEZL A ZA ČTYŘI DNY BYLO VŠE HOTOVO AVYŘÍZENO. TAKŽE ZA MNE,PAVLA VRBÍKA ,PALEC NAHORU,VELIKÉ DĚKUJI A AŽ BUDU OPĚTŘEŠIT NÁKUP VOZIDLA TAK AUTOKAR TICHÝ BUDE PRO MNE JASNĚ PRVNÍ VOLBA..DĚKUJI CELÉMU KOLEKTIVU AUTOCAR TICHÝ.
- Pavel Vrbík
★★★★★
Dobrý den, nepíši recenze často, ale po navštívení autosalonu Autocar Tichý opravdu musím napsat pár slov. Skvělý profesionální a zároveň přátelský přístup od A-Z. Nejen to, že mě vyzvedli na vlakovém nádraží v Otrokovicích ( nenechte se odradit, jestli jste např. z Prahy - vlakem jste v Napajedlech nejrychlji a pohodlně) s již mnou předem předvybraným vozem, abych rovnou mohla sednout za volant a rovnou si auto vyzkoušet. Měli také trpělivost s mojim psem, se kterým jsem musela vyzkoušet různé varianty možné pro jeho přepravu ( všichni jsou v salónu DOG FRIENDLY). Vozidlo v reálném stavu vypadalo ještě lépe, než na fotografiích a reálný technický stav odpovídal infu, který prodávající inzeroval. Na základě všech informací nebyl žádný důvod k rozhodování a vozidlo jsem rovnou zakoupila. Celému teamu Autocar Tichý touto formou ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji spoustu dalších spokojených návštěvníků...for English speakers...SIMPLY AMAZING :)
- Klára Knespl
★★★★★
Chcel by som sa predovsetkym velmi pekne podakovat za ustretovy pristup personalu a pana majitela. Mohol som si vyskusat niekolko aut pokial som si nevybral. Je mozne dat auto na rampu a preverit podvozok. Da sa platit v Eurach. Autocar Tichy mozem iba doporucit. Dakujem.
- Tomas Lebduska
★★★★★
Již jednou jsem napsal recenzi na tuto firmu ,kde jsem hodnotil velmi pozitivně přístup prodejců a kvalitu vozu,prostě celkovou spokojenost a to jsem netušil,že budu hodnotit znovu.Zkrátka po 2 měsících se objevila závada se kterou se nedalo počítat ,zkusil jsem kontaktovat autobazar a jsem velmi mile překvapen přístupem autobazaru ,který reagoval okamžitě k mé spokojenosti.Skutečně se to jen tak nevidí a proto mohu tento autobazar jen doporučit a přeji jim co nejvíce spokojených zákazníků jak jsem já.
- Břetislav Sojka
★★★★★
Jménem dobročinné organizace Zdravotní klaun srdečně děkujeme firmě Autocar Tichý, s.r.o. za finanční podporu naší činnosti! Díky této podpoře mohou naši Zdravotní klauni přinést ještě více smíchu a radosti malým pacientům v nemocnicích po celé zemi. Přejeme mnoho zdraví a dobré nálady všem zaměstnancům i zákazníkům firmy! www.zdravotniklaun.cz
- Zdravotní klaun, o.p.s.
★★★★★
Tento autobazar mohu jen doporučit.Kromě toho že měli největší výběr toho co jsem potřeboval (Ford tranzit connect),tak i stav jednotlivých aut byl velmi dobrý.Ochota vyjít vstříc mým požadavkům byla skutečně na úrovni a vozidlo které jsem si vybral odpovídá mým představám.K dnešnímu dni mám najeto (po 3 týdnech)cca3000km a musím zhodnotit že vozidlo je téměř jako nové-všechno funguje,nic nevrže,netříská a i v servise kde jsem byl provést kontrolu pochvalně pokyvovali hlavou.Přeji tomuto bazaru hodně spolehlivých aut a spokojených zákazníků.
- Břetislav Sojka
★★★★★
Byl jsem v tomhle autobazaru asistovat švagrovi při koupi Ford Galaxy 2016. Jelikož to máme 300 km, bylo dost náročné se soustředit na koupi ojetiny a nic nepřehlédnout. Velmi příjemně nás překvapil přístup personálu. Prakticky nic nebyl problém, ochotně odpovídali na naše dotazy. Prohlídka vnitřku vozidla s vysvětlením ovládání, možnost rampy pro kontrolu podvozku přímo v areálu a samozřejmostí byla i dostatečně dlouhá zkušební jízda. Dokonce nám byla nabídnuta a sada zánovních zimních pneu na discích. Následné zpracování dokumentace bylo velmi rychlé. Osobně jsem byl mile překvapen a odjížděli jsme s dobrým pocitem. Jediné co bych prodejci vytknul, tak obutí vozu, neboť v lednu jsou letní pneu na prodávaném voze, s kterým zákazník ihned odjíždí, zcela nevhodné. Jinak přeji autobazaru spoustu prodaných vozů a spokojených zákazníků.
- Vladimír
★★★★★
Octavia kombi r.v. 2016, spokojenost jak s autem tak s ochotou majitele a celým týmem. Autobazar můžu vřele doporučit.
- Richard
★★★★★
Dobrý den. Včera jsme koupili na protiúčet vozidlo. Za profesionální a lidský přístup personálu a majitele skládám hold a děkuji. Byl jsem mile překvapen že majitel je NORMÁILNÍ CHLAP za což dík. Před tím jsem navštívil Áčka, kde mne nechali 4 hodiny čekat a pak mi nabídli směšnou cenu. P. Tichý mne vyvedl z nemilého pohledu nad autobazary a budu jej všem známým jen vřele doporučovat. Uvažuji o výměně ještě jednoho vozidla rozhodně se do Autocaru Tichý vrátím. Ještě jednou děkjuji. S úctou Viktor Vaněk.
- Roman Vaněk
★★★★★
Zdravim, kupoval jsem v breznu Toyotu Avensis 1,8 vvti. Auto vypadalo v udrzovane a taky ze jo. Melo priznanych 170 tisic, v plne vybave, xenony vyhrivany sedacky a podobny ptakoviny coz mi nevadilo ;). Na autu mam dneska najeto cca 10 tisic a jezdi v pohode. Delal jsem na par veci co se tyce udrzby kapaliny, svetla apod blbiny. S autem jsem spokojen. Je jasne ze v bazaru se najdou spatna i dobra auta, je to na zvazeni kazdeho cloveka pokud ma zdravy usudek. Nechtet E-ckovy mercedes stary dva roky se stotisici najeto za 20 tisic. Zdravim a preju stastnou ruku pri vyberu. Mimochodem trochu mi pomohla i Toyota T-motor Zlin, kde mi auto proklepli. Diky a zdravim. MK
- Milan Kubiznak
★★★★★
Dobrý den,byla jsem mile překvapena profesionálním přístupem a ochotou zaměstnanců tohoto autobazaru,vozidlo Peugeot které jsem si vybrala bylo dle domluvy připraveno.Po důkladné prohlídce vozidla a po absolvování zkušební jízdy jsem se rozhodla že vozidlo koupím.Popis vozu v nabídce naprosto odpovídal skutečnému stavu vozidla.Veškerá administrativa a předání vozidla bylo na profesionální úrovni.Vše perfektní,mohu jen každému doporučit.Zvláštní dík patří panuTichému za ochotu a nadstandartní přístup.Hana Vojtová
- Hana Vojtová
★★★★★
Dobrý den, tak dnes přišla řada na koupi ojetého vozu BMW X5 3.0D r.v. 2003. Popravdě jsem byl z auta při pohledu nadšený, po příjezdu do nezávislého servisu jsem byl sice nemile překvapen únikem brzdové kapaliny, vadnou řídící jednotkou žhavení a čidlem teploty chladící kapaliny ovšem po opravdu krátkém jednání kdy sám prodejce řekl že za složenou zálohu všechny neduhy opraví i s čidlem ABS na které jsem byl okamžitě při prohlídce vozu upozorněn na náklady autobazaru a dokonce tuto podmínku sami nabídli na zápis do rezervační smlouvy s dodatkem že pokud závády při další kontrole při doplacení vozu nebudou odstraněny se záloha automaticky v plné výši vrací a od koupi vozu mohu bez dalších sankcí odstoupit jsem byl opravdu překvapen jednání autobazaru, záloha po krátkém jednání snížena z 20.000 na 10.000 a teď jen počkat jak vše dopadne, s úctou smekám a kde se hrabe největší autobazar AAA Auto kde mi bylo prodáno "NEHAVAROVANÝ" Hyundai Coupé.
- Michal Janoštiak
★★★★★
moc rad se pripojim k rade moc spokojenych zakazniku !!! opravdu super domluva a max. spokojenost s koupi ojeteho fordika a mazdy (slapou jak maji) a pristup celeho kolektivu p.Ticheho si moc vazim. Jednani na rovinu a nic nezatajuji. A tim vrele doporucuji
- Adaník Pavel
★★★★★
V únoru 2012 jsme si v Autocar Tichý pořídili VW Transporter, dovoz z Holandska. S vozem jsme velmi spokojeni a dobře nám slouží. Spolupráce s personálem autobazaru při koupi a vyřizování náležitostí byla bezproblémová. Děkujeme a můžeme doporučit.
- Aleš Kutín
★★★★★
Dobrý den kupoval jsem u pana tichého v bazaru sice nedávno ale s autem jsem prozatím spokojen,na autě nebylo třeba žádné opravy jak to bývá u některých jiných bazarů (viz příspěvek pan Gerža) krom základních věcí které asi dělá každý (olej,filtry), co se týče veškeré komunikace jak s prodejcem tak i s technikem nemůžu říct ani slovo vše bez problémů jsou velmi vstřícní a ochotní.Určitě autobazar pana Tichého + zaměstnance s kterými jsem se setkal vřele doporučuji
- O Hrabálek
★★★★★
Dobrý večer, se službami autobazaru pana Tichého jsem naprosto spokojen. Nejvíce si vážím u pana Tichého, že i v dnešní době existuje obchodník, který si stojí za svým slovem.Nejen, že jsem spokojen se sjednanou cenou, kterou jsem sjednal s panem Tichým a samozřejmě s výborným stavem vozu VW Multivan,který reálně odpovídal jeho popisu, ale po příchodu do autobazaru, když jsem vůz kupoval,mi bylo sděleno, že kromě mě má vůz i jiného kupce za plnou cenu,který přišel něco málo po mém odchodu.Vzhledem k tomu,že jsem si vůz zajednal den předem a pan Tichý mi dal slovo,vůz mi prodal,za námi sjednanou cenu,přestože mohl auto prodat za plnou cenu.Ještě jednou děkuji a doporučuji!
- Peter Šegát
★★★★★
dobry den p.tichy,touto zpravou bych Vam chtel vyjadrit moji absolutni spokojenost s koupi vozu ford mondeo kombi.Moje prvni cesta k tomuto vozu vedla k nejmenovanemu bazaru do valasskeho mezirici.majitel bazaru tvrdil ze auto ma na milion procent pravdivy najezd kilomëtru,ovsem po zjisteni,jsem se nestacil divit.Moje dalsi auto bude opet zase ojetina,ktera bude koupena u Vas.Vsem moc dekuji a autobazar P. Ticheho vsem doporucim.
- ondřej gerža
★★★★★
Připojuji se k řadě spokojených zákazníků. Koupil jsem zde vůz Peugeot 307sw. Byl jsem velice mile překvapen ochotu personálu, službami spojenými se zařízením registrace auta, provedením STK a dalších formalit. Co mě však přesvědčilo byla ochota na místě nastartovat "zcela studené auto", možnost bez jakých koliv problémů nechat auto před koupí prohlédnout ve mnou vybraném servise a na závěr férová cena, které byla odpovídající velmi dobrému stavu vozu.
- Petr Míka
★★★★★
V dubnu 2013 to budou 2 roky, co jsem si v tomto bazaru zakoupil Toyotu Avensis - můj první vůz. Špatného slova říci nemohu, testovací jízda, kontrola v jiném servisu včetně diagnostiky... ve všem mi vyšli vstříc, jednání v pohodě... jen ta sleva se tam špatně ukecává :) Za dobu téměř dvou let registruji toliko provozní opotřebení. Další auto zřejmě zase zde. Slavomír Kotas
- Slavomír Kotas
★★★★★
Dobrý den. Omlouvám se, ale toto hodnocení pojmu poněkud obšírněji. Vybral jsem si vůz v nejmenovaném autobazaru (údajně největším v ČR), který má síť po celé republice (pobočku ve Zlíně v Otrokovicích). Na pražské centrále jsem si dohodl (s vratnou zálohou) převezení vozu do Otrokovic,předvedení a slevu. Po příjezdu do Otrokovic jsem byl nemile překvapen arogancí a neochotou personálu cokoliv řešit, tím spíše plnit sliby z pražské centrály. Vytočil jsem se a zajel do autobazaru k p. Tichému, kde jsem objevil naprosto stejný vůz, v daleko lepší výbavě a s příznivější cenou. Přístup techniků byl velmi vstřícný. Pozjišťovali mi o vozidle co jsem potřeboval, v klidu dohodli převzetí, platební podmínky, zajistili i formální náležitosti, které jsem neměl čas vyřizovat a po zaplacení jsem vozidlo odvezl. Jsem s ním velmi spokojen. Když slyším nyní v autorádiu lámanou češtinu ředitele nejmenovaného pražského autobazaru o kvalitních službách, zvedám prostředník. I když nekupuji auto každý den, jsem se službami Autobazar Tichý velmi spokojen a děkuji.
- S. Krutiš
★★★★★
Prodejem, naše služby nekončí. Tak tohle moto sedí přímo na výbornou partu v čele s p. Tichým. Tímto bych rád poděkoval panu Tichému a celému kolektivu za kvalitní služby, vstřícné jednání při koupi nového vozu. Tuto společnost mohu jedině doporučit. Kéž by bylo více tak kvalitních a seriozních prodejců tak jako Autocartichy.
- Lubomír Černíček - ŠKODA SUPERB
★★★★★
Přeji hezký den. Tuto RECENCI ,prosím zveřejnit tak ,jak je níže uvedeno. Zde uvádím druhou recenzi vozu,nákupu a provozu.Ta první je z 25.6.2011 Takže,jak jsem již uvedl,majitel p.Tichý a kolektiv je super parta v prodeji autáků,spolehlivost a ochota. Tady není cyba. Chyba je však v majitelích,kteří si daji vůz prodat do autobazaru Tichý.Abych byl přesný a jasný,po půl roce od zakoupení mého Scenica mě majitel nedodal zámek řízení,avšak sliboval jak se po něm ohlédne.Druhá a podstatná věc je ta,že u prodeje bylo poznačeno :nové rozvody při 150.tis.km + olej.Tato zpráva je informativní,nepodložená ikdyž jsem jednal ze servisem.Doklad nevydali.Zde doporučuji DODAT doklad o provedení této operace na motoru!!!Dále bych uvítal v kartě vozidla : Výbava vozidla, kde jsou vypsány podrobně výbavy,aby byla na vozu a nejom na papíře. Pokládám to za zavádějící.Pokud je autobazarem Tichý vydán majiteli list: Stav karoserie,ten můj byl vypsán velmi povrchně a pak jsem dohledával přesné údaje.Například ty rozvody motoru.... K dnešnímu dnu jsem si provedl na autě všechny důležité výměny ND,všechny kapaliny a filtry.Za tu dobu jsem najel bez jediné závady 8.492. km.Co bych po krátké zkušenosti na autě oželel je automatické KLIMA a to z toho důvodu,že jsem potřeboval si přitopit,avšak to nešlo,poněvadž si automatika hlídá teplotu.U manuálního si nastavím ,jak chod větráku,tak výšku teploty. To jen pár poznatků,postřehů a vyladění prodeje. Samozřejmě,pokud budu kupovat novější vůz,obrátímse s radostí na autobazar Tichý.
- Antonín Šácha
★★★★★
Tímto bych ráda poděkovala panu Tichému a i ostatnímu personálu za velmi vstřícné jednání při koupi nového vozu. Velmi mi jejich rady pomohly. Tuto společnost mohu jedině doporučit.
- Helena Musilová
★★★★★
Dobrý den, tímto bych se chtěl i já připojit ke spokojeným zákazníkům. Manželce jsem u p.Tichého koupil Toyotu Yaris. Přístup p.Tichého a jeho prac.kolektivu byl nadmíru profesionální, ochota zodpovědět veškeré dotazy. Žádné povrchní jednání a vysmívání... Všem vřele doporučuji a tímto p. Tichému a spol. moc a moc děkuji.
- Ladislav Váňa
★★★★★
Chci se podělit o zkušenosti z nákupu našeho auta Opel Astra 2,2 DTI. Protože manžel u pana Tichého koupil v předcházejících letech 5 aut (postupně), jeho volba i nyní padla na tento Autobazar. Ve čtvrtek jsme se na ni jeli jen kouknout a případně vyzkoušet, byla jsem mile překvapena že nám byla umožněna předvádějící jízda i s dětskou autosedačkou. Poté se nám věnoval pan Tichý a manželovi ukázal auto po technické stránce. Já jsem chodila kolem a hledala nějaké chybky, a i když tam nějaké drobnosti byli, byli mi i zodpovězeny. Žádné vyhýbání se odpovědi. Dohodli jsme se na koupi a dojednaly si podmínky k odběru auta. Náš syn vyzkoušel jak péruje sedačka v kanceláři, a musím pochválit přítomné pány že se na našeho velmi živého syna (22 měs.) stále usmívaly. Na druhý den jsme si přijeli pro auto a jak už tu bylo zmiňováno, i my jsme byli příjemně překvapeni sjednanou pojistkou. Profesionální přístup celého týmu ke své práci a přitom být příjemný a milý k lidem, kteří jen slyší jak jsou prodejci aut vychytralý a jak se snaží oklamat zákazníka v tomto případě není pravda. Děkujeme za 6 auto z Vaší stáje a přejeme hodně tak spokojených zákazníků jak jsme my. Pavelková
- Jana Pavelková
★★★★★
Dobrý den. Tyto řádky píšu jednak jako poděkování celému personálu společnosti AUTOCAR-TICHÝ za jejich bezchybný přístup, ale také jako doporučení pro případné zájemce o koupi kvalitního vozidla. Ve stručnosti popíšu svou zkušenost. Před nedávnem jsem se rozhodl pro výměnu našeho rodinného vozítka za jiné, které bude prostornější a mladší. Protože náš rodinný rozpočet nedovoloval koupi nového, rozhodli jsme se pořídit auto maximálního stáří 4 let a počtem ujetých kilometrů do 90.000. Ve Zlíně a jeho okolí jsem navštívil snad 10x autobazarů, ale ani v jednom z nich jsem nenašel to, co jsem sháněl, můj vysněný, pěkný Ford S-Max. Naopak jsem si z těchto návštěv odnesl pocit, že mé budoucí auto se skutečným počtem ujetých kilometrů a stavu udávaném jako nehavarované snad ani nejde pořídit a za rozumnou cenu už vůbec ne. Až při jedné zpáteční cestě z rodinného výletu mě upoutal autobazar pana Tichého a to hlavně tím, že byl otevřen, POZOR byla neděle ! Jak jsem se procházel po place, tak jsem byl velmi mile překvapen nejen pestrostí nabízených značek, ale především jejich stavem. Kdyby se mi už několik měsíců nezdálo o S-Maxovi, dokázal bych si bez problémů představit výběr i jiného modelu z nabídky tohoto prodejce. Zkrátka se mi v autobazaru ještě nestalo, abych měl z jejich nabídky vybráno více „favoritů“ (nemyslím mladoboleslavských). Pak jsem našel to, co jsem myslel, že už nenajdu. Vedle sebe stály 3x S-Maxi a všechny odpovídaly mým představám (stav,km,stáří). Sláááva jsem si v tichosti zařval a zároveň si všiml blížícího se personálu s podivem ve tváři, proč se při pohledu na Maxíky tak směju. Výběr se nakonec zúžil na dva, protože třetí byl s motorizací, kterou jsem nepreferoval. Ovšem výběr ani mezi těmito dvěma kusy nebyl vůbec lehký a nakonec to rozhodla má přítelkyně, která řekla, že „ten má přeci hezčí barvu“. Snažil jsem se i ve své euforii zjistil o původu tohoto vozidla co nejvíce informací a díky velmi vstřícnému personálu mi bylo v podstatě vše řečeno a musím konstatovat, že svá auta opravdu dobře znají. Nejen, že k vozidlu byla k dispozici veškerá jeho servisní historie, ale vše bylo také pečlivě zdokumentováno. Prodejce nám také nabídl možnost prověření technického stavu ve vybraném autoservisu. Vzhledem k pečlivému vedení servisních záznamů jsem této služby nevyužil. Po uskutečnění zkušební jízdě (kdy jsem měl možnost auto vyzkoušet také na dálnici při vyšší rychlosti) jsem neváhal a prodejci složil zálohu. Dva dny na to jsem přišel znova, doplatil zbytek prodejní ceny, u prodejce navíc sjednal velmi výhodné pojištění vozidla a vyrazil směrem k domovu. Auto mám nyní více jak tři měsíce a funguje naprosto bezproblémově. Stihl jsem s ním i servisní prohlídku (oleje, filtry) v autorizovaném servisu, kde mi jeho 100% stav potvrdili. Na závěr tedy ještě jednou děkuji personálu společnosti AUTOCAR-TICHÝ nejen za profesionální, ale také lidský přístup a Všem zájemcům o koupi vozidla tohoto prodejce vřele doporučuji. Petr Vachala_Zlín
- Petr Vachala
★★★★★
Dobrý den,chtěl bych touto cestou poděkovat kolektivu pracovníků autobazaru pana Tichého z Otrokovic za velmi příjemné a ochotné jednání při koupi mého vozu Octavia 1,9 TDI.O koupi auta jsem uvažoval několik měsíců.Navštívil jsem několik autobazarů,nakonec na doporučení známého zvítězil autobazar p.Tichého a udělal jsem dobře.Vybral jsem si Octavii 1,9 TDI dovezenou z Německa v perfektním stavu.Pracovníci autobazaru, kteří jsou velmi slušní,seriózní a vstřícní mě ochotně ve všem poradili.Já mám velmi dobré zkušenosti jak s panem majitelem,tak i s panem Štěpánem Tichým,který je i přes své mládí zkušeným pracovníkem,který dokáže dát užitečné rady.S výběrem auta i autobazaru jsem velmi spokojen a budu jej vřele doporučovat všem svým známým.Libor Širučka Otrokovice.
- Širučka Libor
★★★★★
Vážení zákazníci,zde uvedenou recenzi na AUTOBAZAR - TICHÝ,jsem se rozhodl napsát pro všechny zájemce kteří uvažují zakoupit ojetetý vůz. Ve Zlínském kraji je autobazarů jak máku,ale ochoty opravdu nikde nebo skoro nikde.Pociťoval jsem od prodávajících jen povrchní jednání,žádné ochoty a jen snahu prodat za každou cenu.Z tohoto důvodu jsem si po 5-ti měsíčním rozhodování kde koupit ojetý vůz ROZHODL pro AUTOBAZAR - TICHÝ, majitele R.Tichého z Otrokovic.Je to v prvé řadě člověk,majitel,který Vám nabídne 100% prověřený vůz ze vším co má být.Jaký je majitel tohoto autobazaru je i jeho personál.Opravdu jsou ochotní,poradí a vyjdou vstříc Vašemu přání.Něco je však jiného,že původní majitelé vozidel,kteří vůz prodávají nejsou schopni uvést do dokladů realitu technického stavu vozu.To je zase jiné téma. Takže jsem si po vlastních úvahách rozhodl zakoupit vůz RENAULT SCENIC,1,6, 16 V, r.v.2000. Vůz jsem z technikem projel po okolních silnicích,provedli jsme kontrolu a tím bylo rozhodnuto.Drobnosti ,jako že nebyl v činnosti el.spínač zpětných zrcátek byl ze strany autobazaru Tichý řešen přes autoeletrikáře ke spokojenosti zákazníka,tedy mě.To co se zkrátka s p. Tichým dohodnete,to je realita a nijak jinak.Tímto jednáním mě jen majitel autobazaru ujistil,že má zájem o zákazníka pro kterého udělá maximum a vše dá do pořádku,čímž vzniká vzájemná důvěra a jistota.Plánuji později koupě Renaultu Scenic novější verze,tak bez váhání se opět obrátím na AUTOBAZAR - TICHÝ,kde je to super.Kdybych mohl hodnoti stupnici do deseti,tak dávám plný počet 10. Všem zájemcům tento autobazar TICHÝ ,vřele DOPORUČUJI a to ať jste z Chebu či z Košic. Dalekou cestu určitě nebudete litovat-to Vám zaručuji.A.Šácha, v.r.
- Antonín ŠÁCHA
★★★★★
Někdy v dubnu jsme s ženou kupovali Ford Focus. Jednání, které jsme zažili tady, snad jinde neuvidíte. Kluci ví o čem mluví, mají zkušenosti a nic Vám na silu netlačí. Pokud se vyskytne problém okamžitě ho řeší a vy si jen řeknete, "jsou to profíci". Ihned jsem tento bazar doporučil kamarádovi, který se mě ptal, kde jsem koupil takového krasavce:-) Odvezl si krásnou černou Fabii:-)) Nenechte se lákat například konkurencí co je vedle:-) jenom žvaní a udělají cokoliv, aby Vám prodali vrak, i když napohled vypadá pěkně.
- Petr
★★★★★
V autobazaru AUTOCAR-TICHÝ jsem koupil VW Golfa PLUS r.v.2007 dovezené z Holandska, vozidlo jsem si také ověřil u VW, zda vše sedí (stav tachometru, serviska) a vše v pořádku, tak jak má být !! S koupí vozidla u tohoto prodejce jsem maximálně spokojen a nemůžu jinak, než souhlasit zde s jinými příspěvky. Co se týče pracovního týmu Tichý, tak také vše v pořádku - serioznost i přístup !! Všem mohu DOPORUČIT !! Skřivánek
- David Skřivánek
★★★★★
Na dnešní den nikdy nezapomenu. Jsem mile překvapena, že v dnešní době existují slušní, féroví a milí kluci. Chci vyzvednout mladého muže jménem Štěpán Tichý, který nám ve všem vyšel vstříc a ovlivnil naše rozhodování při zakoupení auta v tomto autobazaru. Jeho kolega Leoš mu skvěle sekundoval a ke všemu nám přidal několik užitečných rad. Pokud budeme v budoucnu kupovat další vůz, první autobazar, který navštívíme je AUTOCAR TICHÝ. Celému kolektivu moc děkujeme za vstřícnost, slušnost a serióznost na kterou můžete být patřičně hrdi. Rádi vás budeme všude doporučovat a někteří prodejci by si z Vás měli vzít příklad. Manželé Bábíkovi ze synem.
- Martina Bábíková
★★★★★
Dobrý den. Tyto řádky píšu jednak jako poděkování celému personálu společnosti AUTOCAR-TICHÝ za jejich bezchybný přístup, ale také jako doporučení pro případné zájemce o koupi kvalitního vozidla. Ve stručnosti popíšu svou zkušenost. Před nedávnem jsem se rozhodl pro výměnu našeho rodinného vozítka za jiné, které bude prostornější a mladší. Protože náš rodinný rozpočet nedovoloval koupi nového, rozhodli jsme se pořídit auto maximálního stáří 4 let a počtem ujetých kilometrů do 90.000. Ve Zlíně a jeho okolí jsem navštívil snad 10x autobazarů, ale ani v jednom z nich jsem nenašel to, co jsem sháněl, můj vysněný, pěkný Ford S-Max. Naopak jsem si z těchto návštěv odnesl pocit, že mé budoucí auto se skutečným počtem ujetých kilometrů a stavu udávaném jako nehavarované snad ani nejde pořídit a za rozumnou cenu už vůbec ne. Až při jedné zpáteční cestě z rodinného výletu mě upoutal autobazar pana Tichého a to hlavně tím, že byl otevřen, POZOR byla neděle ! Jak jsem se procházel po place, tak jsem byl velmi mile překvapen nejen pestrostí nabízených značek, ale především jejich stavem. Kdyby se mi už několik měsíců nezdálo o S-Maxovi, dokázal bych si bez problémů představit výběr i jiného modelu z nabídky tohoto prodejce. Zkrátka se mi v autobazaru ještě nestalo, abych měl z jejich nabídky vybráno více „favoritů“ (nemyslím mladoboleslavských). Pak jsem našel to, co jsem myslel, že už nenajdu. Vedle sebe stály 3x S-Maxi a všechny odpovídaly mým představám (stav,km,stáří). Sláááva jsem si v tichosti zařval a zároveň si všiml blížícího se personálu s podivem ve tváři, proč se při pohledu na Maxíky tak směju. Výběr se nakonec zúžil na dva, protože třetí byl s motorizací, kterou jsem nepreferoval. Ovšem výběr ani mezi těmito dvěma kusy nebyl vůbec lehký a nakonec to rozhodla má přítelkyně, která řekla, že „ten má přeci hezčí barvu“. Snažil jsem se i ve své euforii zjistil o původu tohoto vozidla co nejvíce informací a díky velmi vstřícnému personálu mi bylo v podstatě vše řečeno a musím konstatovat, že svá auta opravdu dobře znají. Nejen, že k vozidlu byla k dispozici veškerá jeho servisní historie, ale vše bylo také pečlivě zdokumentováno. Prodejce nám také nabídl možnost prověření technického stavu ve vybraném autoservisu. Vzhledem k pečlivému vedení servisních záznamů jsem této služby nevyužil. Po uskutečnění zkušební jízdě (kdy jsem měl možnost auto vyzkoušet také na dálnici při vyšší rychlosti) jsem neváhal a prodejci složil zálohu. Dva dny na to jsem přišel znova, doplatil zbytek prodejní ceny, u prodejce navíc sjednal velmi výhodné pojištění vozidla a vyrazil směrem k domovu. Auto mám nyní více jak tři měsíce a funguje naprosto bezproblémově. Stihl jsem s ním i servisní prohlídku (oleje, filtry) v autorizovaném servisu, kde mi jeho 100% stav potvrdili. Na závěr tedy ještě jednou děkuji personálu společnosti AUTOCAR-TICHÝ nejen za profesionální, ale také lidský přístup a Všem zájemcům o koupi vozidla tohoto prodejce vřele doporučuji. Petr Vachala_Zlín
- Ing. Jakub Šerých
★★★★★
Ve společnosti Autocar Tichý jsem kupoval vozidlo značky VW, veškeré udávané parametry vozu jsem si ověřil a neměl jsem sebemenších výhrad, navíc musím ocenit přístup a serióznost celého pracovního týmu společnosti pana Tichého.Ještě jednou děkuji
- Ing. Štěpán Macek
★★★★★
Před rokem a půl jsem v AUTOCAR - TICHÝ koupil Renault Scenic. Teď když pročítám recenze jejich zákazníků, tak bych rád také přidal své zkušenosti. Vůz jsem koupil se 160 tis.km doloženými servisní knihou. Dnes už mám najeto přes 200 tis.km a musím konstatovat, že s vozem po tu dobu nebyl žádný vážný problém. Jestli si dobře vzpomínám, tak AUTOCAR - TICHÝ svá auta převážně dováží ze zahraničí. Můj Renault pochází z Holandska a osobně si myslím, že jeho dobrý stav souvisí právě s provozem v zahraničí(stav silnic, kvalita nafty, pravidelně vedená servisní knížka...). Před koupí mě známý upozorňoval na vysoký počet ujetých km. U mne tehdy zvítězil opravdu pěkný stav vozu a nelituji. Sám potom kupoval auto s nižšími km bez servisky a posléze zjistil, že neodpovídají zkutečnosti. Chci doporučit AUTOCAR - TICHÝ hlavně z toho důvodu, že i když si říkáte, že chtějí hlavně prodat, tak oproti jiným prodejcům se Vám snaží podat max. informací a to i těch, které by uvádět nemuseli. Zdravím a těším se naschledanou. Pavel V.
- Pavel Vlček
★★★★★
Sháněl jsem auto asi půl roku v různých bazarech a podle vin kodů jsem si nechal auto vždy prověřit.Každé auto bylo stočené vždy min.o 40tis.km.V bazaru pana Tichého sem si nechal prověřit hned 2 auta a stočené nebylo ani jedno.Mám to do Otrokovic přes 50km,ale i přesto jsem bazar doporučil všem svým přátelům.Profesionalita i ochota je tam na nejlepší úrovni.Se svou Mazdou Premacy jsem nadmíru spokojen,protože stav vozu odpovídal SKUTEČNĚ NAJETÝM 145000KM.To že mi v bazaru ještě zajistily tentýž den tónování autoskel,byla už jen třešnička na dortu.Pro mé příští auto už pojedu rovnou sem,protože si tím ušetřím spousty času a peněz za prověřování.Všem kdo to tu čtou VŘELE DOPORUČUJI.Tímto zdravím celý tým z Autocaru.Marada Vlastimil
- Marada Vlastimil
★★★★★
Dobrý den,zakoupila jsem zde vůz Suzuki Jimny.S vozidlem i s přístupem pracovníků Autocar Tichý jsem byla nadmíru spokojena.Dokonce jim nechybí ani smysl pro humor.Mohu služby pana Tichého a jeho týmu určitě doporučit.S pozdravem M.K. z Havířova
- Monika Kubienová
★★★★★
Děkuji za profesionální a vstřícný přístup díky kterému se podařilo zajistit velmi zajímavé financování(oproti konkurenci)na mého Seata.Michal Mareček
- Michal Mareček
★★★★★
Děkuji za profesionální a vstřícný přístup díky kterému se podařilo zajistit velmi zajímavé financování(oproti konkurenci)na mého Seata.Michal Mareček
- Michal Mareček
★★★★★
Dobrý den, rád bych touto veřejnou cestou poděkoval za zprostředkování koupě Fordu S-Max. Jezdí výborně a výbava je úžasná. Koupě z aukce z Německa jen podle fotek a popisu byla trochu napínavá, ale zvládli jste to naprosto perfektně a vše bylo, jak mělo být. Auto jsem dostal se všemi doklady přesně podle dohody. A tak pro ty, co čtou tuto referenci, mohu služby pna Tichého a jeho týmu určitě doporučit. S pozdravem, Martin Němeček
- Martin Němeček
★★★★★
Focusek jezdí super,za vše velký dík. S pozdravem a přáním, ať se vám všem daří M+S Krátcí.
- Stanislav Krátký
★★★★★
Vážený pane Tichý, dovolte mi alespoň touto cestou poděkovat Vám i kolektivu Vašich zaměstnanců za vstřícné a příjemné jednání, se kterým jsme se setkali při koupi auta (Ford C-Max) ve Vašem autobazaru. V dnešní době není, bohužel, takovéto jednání samozřejmostí, o to více nás těší, že jsme měli možnost koupit naše další auto právě u Vás. Pozitivní dojem budeme šířit dál. Přejeme hodně zdaru do Vaší další činnosti, s pozdravem Michaela Slobodová
- Michaela Slobodová

Máte dotaz? Kontaktujte nás!
OTEVŘENO 7 DNŮ V TÝDNU.

(+420) 603 525 700
(+420) 577 101 167

Kontaktní formulář